Ses & Müzik

Ses Müzik

Medya materyalleri, sadece işletmeler için değil, amatör ve akademik ihtiyaçlar nedeniyle de sıkça kullanılan unsurlardır ve fakat buna rağmen profesyonel biçimde icra edildiği kaynak hayli azdır. Özel bir uzmanlık alanı olan ses ve müzik konusu, ses mühendisleri, sanatçılar ve ses teknisyenlerinin yanı sıra medya uzmanlarının deneyimi bir araya getirilerek ortaya çıkmaktadır. Yani herhangi bir kayıt ortamında gerçekleşecek ses ve müzik işleri, yeterli verimi elde edebilmeniz için uygun nitelikleri taşımayabilir hatta büyük ölçüde taşımazlar.

Ses, başta uygun ortamın sağlanması, bunun yanı sıra yeterli donanımın tesis edilmesi ile mükemmel bir sonuca ulaşabileceğiniz bir medya türüdür. Elbette görüntü de en az ses kadar kapsamlı teknolojileri gerektiriyor olsa da bizim uğraş alanımıza girmediğinden ses konusunda beyanda bulunmamız daha doğru olacaktır. Biz medya çalışmalarımızda, Türkiye’nin en kapsamlı stüdyolarından faydalanıyor ve uzman bir ekiple çalışıyoruz. Çalışmalarımız teknik ve sanatsal bakımdan tüm detayları en ince biçimde planlanıyor ve mükemmel bir ortamda kaydedilip, uzmanlarca son şekillendirilmektedir.

Başta Balıkesir, Edremit ve Akçay olmak üzere bölgemizin bütününe sunabildiğimiz hizmetlerimiz, en yüksek standartlarda olup, evrensel profesyonellik çizgisinde yer almaktadır.

Seslendirme

Seslendirme, reklam çalışmaları başta olmak üzere, pek çok işin medya ortamında taşınması için kullanılır. Radyo reklamları veya youtube videoları; bizim için ihtiyacınızın niteliği hiç fark etmeksizin seslendirme çalışmalarını aynı önceliktedir. Adeta bir televizyon programı kalitesindeki seslendirme ürünlerimizle, etki alanınız üzerinde ciddi bir olumlu imaj oluşturabilir ve mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Seslendirme projelerimizde, seslendirme sanatçıları görev almaktadır. Türkçe’yi fonetik ve artikülasyon bakımından en iyi şekilde ifade eden seslendirme sanatçılarının ortaya çıkardığı çalışmalara, dinleyiciyi adeta büyüler ve satın alma kararları üzerinde ciddi derecede etkili olur. Tabii sanatçıya sunulan metnin nitelikleri de oldukça önemli olmakta ve konuşmacının etkisini katlamaktadır.

Biz sizin için en profesyonel biçimde seslendirme çalışmaları yapabilir, herhangi bir ihtiyaç için çözümler üretebiliriz.

Jingle & Reklam Müziği

Otomobiller var oldukça radyolar da olacaktır, ayrıca televizyonlar ve internet yayın ortamları da artık dijital reklamların her mecraya ulaşmasını sağlamaktadır. O halde, ne üretiyor olursanız olun ve bunları nerede pazarlarsanız pazarlayın, etkili medya reklamlarıyla daha çok müşteriye ulaşabilirisiniz. Lakin bunun davranış bilimleri ilkelerinden ve prodüksiyon psikolojisinden faydalanmanız gerekecektir. Eğer Jingle ve reklam müziği çalışmalarınız, profesyonel ellerden çıkmazsa, oldukça kötü sonuçlar doğurabilir. Reklamın iyisi kötüsü kavramını maliyetli biçimde deneyimlemek istemezseniz, bizi arayınız. Ürün veya hizmetleriniz profesyonel biçimde tanıtmanız için gerekli olan altyapıyı sizin için kuruyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Mix & Mastering>

Ses kaydı uygulamalarının en can alıcı noktası olan Mix ve Mastering, ses uzmanlarınca gerçekleştirilmesi gereken hassas süreçlerdir. Hatta bu işlemler o kadar hassastır ki, yakın zamana kadar bu uygulamalar ülkemizde yapılmamakta ve yurt dışından hizmet alınmaktaydı, zira donanım bakımından ciddi eksiklerimiz söz konusuydu. Oysa günümüzde böyle bir sorun yoktur. Firmamız ve çözüm ortakları bünyesinde evrensel nitelikte mix ve mastering çalışmaları yapabilen uzmanlar ve donanımlı stüdyolar yer almaktadır. Bu sayede tüm ses işlemlerinizi mükemmel biçimde tamamlamak ve piyasaya sürülür hale getirmek şimdi bizimle mümkün olabilmektedir.

Firmamızın ses ve müzik alanında sunduğu diğer hizmetleri;

  • Beste & Şarkı Yazarlığı
  • Enstrümantal Müzik

Şeklinde olup, bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her noktada sizlere kapsamlı hizmetler sunabilmekteyiz. Elbette şimdilik hizmetlerimiz albüm yapma boyutunda değilse de ilerleyen zaman dilimi içerisinde amatör veya profesyonel biçimde her türlü ses ve kayıt işlemleri ile hizmetinizde olabiliriz.

Hemen şimdi hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayın. Size en iyi şekilde destek vermek için hizmetinizdeyiz.

WhatsApp WhatsApp Destek